Ostatní: Navrácení štěněte původnímu majiteli do chovné stanice

Kupní smlouva Ostatní

Prodala jsem štěně s PP a ráda bych ho měla zpét v CHS. Špatně jsem odhadla nové majitele a fenka neskutečně teskní, ale hlavně bych ráda měla štěně zpět v CHS - unáhlený prodej

Vážená paní

Ve Vašem případě by bylo nutno prozkoumat kupní smlouvu, nicméně obecně lze říci, že pouze z důvodu „tesknícího zvířete“ nemůžete odstoupit od kupní smlouvy, pokud tato jinak splňuje veškeré náležitosti, kupující řádně splnil své povinnosti (tj. věc-zvíře převzal a zaplatil kupní cenu) a ve smlouvě nebyla učiněna doložka, která by dovolovala požadovat zpět odprodej věci-zvířete.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní