Reklamace/e-shopy: Nedodání objednané skříně včas

Nedodání objednaného zboží

Dobry den. Mame objednanou skřín od 19 .3.2017 a zaloha zaplacena 2000.Termin dodání mel byt 30.4.2017.Do dneška nás nikdo nekontaktoval, mam nárok na nějakou slevu děkuji

Dobrý den,

v tomto případě závisí na VOP, které daná firma musela poskytnout při uzavření kupní smlouvy. Pokud tyto (nebo již sama kupní smlouva) zakládala povinnost dodejce zaplatit pokutu z prodlení, pak Vám tato náleží. V opačném případě máte pouze nárok na odstoupení od smlouvy a navrácení zálohy (v případě, že jste po uplynutí doby dodejce vyzvali k plnění).