Reklamace/e-shopy: Nedodání plné moci k autu

Reklamace automobilu

Dobrý den,9.6:2017 jsem koupila auto.Mám smlouvu.TP jak velký tak malý.pojistila jsem ho udělala evidenčku.Ale háček je v tom,že pán mi neposlal plnou moc abych ho mohla přihlásit.lhůta na přihlášení už mi propadla.Co ted ....telefony ode mě jestli to teda poslal nezvedá volala jsem z cizího čísla to zvedl byl na mě ústnatý že to poslal a hotovo.že mi pošle smskou podací číslo dopisu a opět nic mi nepřišlo.Co teď... mohu se nějak bránit.nebo mám jen čekat...Nemůžu z toho mít průšvih....Chci auto přepsat na sebe ale nemůžu.

Vážená paní

povinností prodávajícího je do 10 pracovních dnů vůz přehlásit na nového majitele, pokud tak neučiní, vystavuje se riziku pokuty až do výše 50 000,- Kč. Nejlepším postupem by proto bylo prodávajícího na toto upozornit a pokud neučiní příslušné kroky, oznamte tuto skutečnost na Policií ČR.

S pozdravem, Vaše nároky.cz