Reklamace/e-shopy: Nedodání zaplaceného zboží

Nedodání objednaného zboží

Dobry den , pres aplikaci Let go jsem si od jedne slecny koupila saty, penize vcetne postovneho jsem ji poslala predem na ucet. Pote, co jsem ji poslala potvrzeni o platbe, prestala se mnou komunikovat. Jednalo se o castku 880 Kc. Je mozne to nejak resit? Nebo se mam smirit s tim, ze nebudu mit ani saty a ani penize. Dekuji za jakoukoli radu.

Vážená paní,

nejlepším postupem by v této chvíli bylo ještě jednou kontaktovat prodávající a požadovat plnění ze smlouvy s tím, že pokud plněno nebude, budete se plnění domáhat v civilně-právním řízení.