Pracovněprávní nároky: Nedosáhl jsem na nemoc z povolání

Nemoc z povolání

Dobrý den, pracuji 17 let jako svařeč v rizikové kategorii 3. Byly mi zjištěny karpální tunely na obou končetinách. Podle měření hygienou, které prováděli 20 minut, jsem nedosáhl na nemoc z povolání. Je nějaká možnost na odvolání? Nebo jak postupovat dále. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

dovoluji si Vás odkázat na náš článek ohledně nemoci z povolání. Najdete tam typy a rady, jak postupovat.

https://www.vasenaroky.cz/tipy-a-rady/nemoc-z-povolani

„Pokud s výsledkem nesouhlasíte, můžete do 10 dní podat návrh na jeho přezkoumání. Stejným způsobem může reagovat i zaměstnavatel.“