Reklamace/e-shopy: Negativní postoj autobazaru k reklamaci skrytých vad

Reklamace automobilu

Dobry den.Dne 21.10 2016 jsem koupil skoda superb(2012),najeto 180000 km,letos v unoru jsem byl na servisni prohlidce v autorizovanem servisu Skoda(upozorneni palubniho pocitace na servis)Od koupe najeto 5000 km.Servisni prohlidka- vse ok.Po najeti 800 km - auto nepojizdne.Znicene rozvody a motor.Autobazar se stavi k reklamaci skryte vady zaporne.Dekuji za radu.

Dobrý den,

pokud se Vám nepodaří dohodnout s autobazarem, můžete autobazar žalovat a požadovat právo z vadného plnění, tedy odstoupení od smlouvy a navrácení kupní ceny. Můžete případ zadat na stránkách Vasenaroky.cz, kde Vám s řešením sporu rádi pomůžeme.