Ostatní: Nehoda a odškodné při insolvenci

Odškodnění Insolvence

Dobry den,mel bych na vas dotaz..jsem v insolvenci a stala se mi autonehoda pri ktere byl vinik ridic jineho auta..penize z me pojistovny dostal ins.spravce a to same od pojistovny vinika za zpusobeni urazu a usleho zisku..bylo mi receno ze penize patri veritelum a tim ze jde o vyssi castku a ja bych si ji chtel narokovat z duvodu koupi auta..musel by to resit soud..jak vlastne doopravdy je a mam vubec narok od nich neco dostat mockrat vam dekuji

Dobrý den,

Bohužel nám není známo mnoho faktorů, například v jaké fázi se insolvenční řízení nachází a jestli již bylo zahájeno nějaké jeho řešení například oddlužení. Dále nevíme, pro jaké potřeby nový automobil potřebujete (podnikání, čistě osobní potřeba). Konkrétně tedy nemohu odpovědět, obecně je ale tento postup dle zákona č. 182/2006 Sb. , insolvenční zákon, v některých případech možný. Důležité je jestli již máte rozhodnutí o řešení insolvence či nikoli

Zpět do Ostatní