Pojištění automobilu: Nejsem viník při dopravní nehodě

Dopravní nehody Krácení pojistného plnění Totální škoda Pojištění automobilu

Na co všechno mám nárok, když nejsem viník při dopravní nehodě a auto je totálka? Děkuji

Dobrý den,

V takovém případě byste měl mít nárok na proplacení veškerých nákladů, které Vám kvůli autonehodě vznikly. Jelikož nejste viníkem nehody, neměl byste na nehodu nijak doplácet.

Pokud se domníváte, že Vám pojišťovna viníka krátila pojistné plnění, můžete se obrátit na nás Vaše nároky.cz. Stačí zadat případ k posouzení zdarma zde.

S pozdravem Vaše nároky.cz