Pracovněprávní nároky: Nemoc z povolání karpální tunel

Nemoc z povolání

Dobry den.mam dotaz,jsem po operaci kar.tunelu,a podal jsem zadost o nemoc z povolavi.Byla jsem v Ostrave u posudkove a v praci o sepsani me prace co jsem vykonavala,9.7,2016.Proto bych chtela poradit jak postupovat dal.Uprimne dekuji za pomoc pri dalsim postupu z pzdravem Fiedorova

Dobrý den, záleží na tom, zda Vám byla nemoc z povolání uznána. Pokud ano, žádejte svého zaměstnavatele o proplacení odškodnění. Vše o nemoci z povolání naleznete v našem článku zde www.vasenaroky.cz/tipy-a-rady/nemoc-z-povolani

Jestliže Vám zaměstnavatel odmítá odškodnění proplatit, můžete se na nás obrátit, naši spolupracující právníci Vám případ zdarma posoudí, a pokud Vám budeme moci pomoci, rádi Vám s řešením případu pomůžeme. Zadat případ k posouzení zdarma můžete zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad