Pracovněprávní nároky: Nemoc z povolání po pracovním úrazu

Nemoc z povolání

Dobry den. Mel jsem pracovni uraz zlomeninu prvniho bederniho obratle a mam vyhrezlou plotenku mezi L5 a s1 i po 7 mesicich leceni me zada boli mam omezenou hybnost nevydrzim dlouho stat. Mam narok na nemoc z povolani? Dekuji za odpoved

Dobrý den,

nemoc z povolání Vám může uznat pouze poskytovatel pracovně lékařských služeb. Zajděte proto k příslušnému poskytovateli těchto služeb a požádejte jej, aby posoudil Váš zdravotní stav.