Pracovněprávní nároky: Nemoc z povolání

Nemoc z povolání

Dobrý den Má přítelkyně pracuje v restauračním zařízení jako kuchar studené kuchyně. Denně kraji,myje si nádoby na saláty a mohu z vlastni zkusenosti rict ze vykonava tezkou praci.. ale také každý den připravuje ledový bar,rukama musí prohrabovat velke množství ledu a stále pracuje v chladu.. Byli ji zjištěné karpaly na obou rukách a má stim přihlédnuto i v částečném důchodu který bere. Myslíte že by to mohlo být zapříčiněno nemoci z povolání? Toto povolání vykonává 7 rok.. moc děkuji za odpoved..

Dobrý den,

toto je závazně schopen posoudit pouze posudkový lékař. Obraťte se proto na něho v souvislosti s vystavením posudku k určení nemoci z povolání.