Pracovněprávní nároky: Nemocenská po konci doby určité

Nemocenská

Dobry den prosim o radu končí my pracovní pomer na dobu určitou ale omarodila jsem jiz 2 mesice ted 31 my končí smlova ale nadale marodim se zady. prevezmu výpoved asi dohoduo a kde se mam hlasit nevim zda na uradu prace nevim jak dal posupovat kam davat listek na penize a kde se hlasit po výpovědi děkuji Dlouha

Vážená paní

V případě prac. neschopnosti Vám nárok na podporu nevzniká (až po jejím skončení). Ve Vašem případě budete postupovat jako doposud, tj. nemocenskou Vám bude proplácet OSSZ s tím, že lístek na peníze budete zasílat bývalému zaměstnavateli. Váš pracovní poměr skončí uplynutím sjednané doby, tedy k jeho skončení již není potřeba výpověď ani dohoda.