Pracovněprávní nároky: Nemocenská po skončení výpovědní doby

Nemocenská

Dobrý den 12.5.jsem podala výpověd,PP mám do 31.7. ale od 16.5. jsem v pracovní neschopnosti která bude na delší dobu,syndrom karpálního tunelu,myslím,že neschopnost bude trvat déle.Mám nárok na nemocenské dávky i po uplynutí 2 měsíční výpovědi.Děkuji za odpověd.V zaměstnání jsem byla 6.let

Dobrý den,

jelikož Vaše pracovní neschopnost vznikla za trvání Vašeho pracovního poměru, máte nárok na nemocenskou i po skončení pracovního poměru.