Pracovněprávní nároky: Nemocenská po ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den. V práci mám smlouvu na dobu určitou, která vyprší 23.6.2018. Jsem v pracovní neschopnosti od 1.12.2017 a budu v době ukončení pracovní smlouvy stále na neschopence. O prodloužení pracovní smlouvy nežádám. Musím se registrovat po datumu ukončení pracovní smlouvy na ÚP a jak je to dále s výplatou nemocenské? Děkuji

Dobrý den,

Vámi velmi podobný dotaz byl již zodpovězen zde →https://www.vasenaroky.cz/poradna/uplatneni-nemocenske-po-skonceni-pracovniho-pomeru?t=nemocenska

S pozdravem,