Ostatní: Nemocenské dávky a dopravní nehoda

Nemocenské dávky

Dobry den,27.3.2018 jsem mela dopravni nehodu vina byla prokazana ridici.Chtela jsem se zeptat,jestli kvuli teto nehode mam narok na nemocenske davky,protoze k dnesnimu dni mi nic neprislo . Dekuji za kladne vyrizeni

Vážená paní

V případě, že jste utrpěla zranění, které byly natolik vážné, že jste musela nastoupit na pracovní neschopnost, náleží Vám samozřejmě nemocenské plnění ve výši 60 % platu + lze požadovat po viníkovi doplatek 40 % za ušlý zisk.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní