Ostatní: Nemocenské dávky po výpovědi dohodou

Nemocenské dávky

Dobrý den dne 30.3. Jsem podepsala výpověď dohodou k ukončení pracovního poměru k 31.3. Hned 30.3. Jsem omarodila a mam neschopenku kterou jsem dala ihned zaměstnavateli jak mám postupovat dál a na co mám nárok kdy se hlásit na úřad práce nemocna budu dlouhodobě jelikož mě čeká operace.

Dobrý den,

pracovní poměr skončil ke dni 31. 3., nicméně nadále máte nárok na nemocenskou od 15. dne pracovní neschopnosti od příslušné správy sociálního zabezpečení. Neschopenku budete nadále předávat bývalému zaměstnavateli, který bude neschopenku posílat na OSSZ, která Vám bude vyplácet nemocenskou. Na Úřad práce můžete nastoupit až poté, co budete znovu uznána práceschopná.

S pozdravou

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní