Pracovněprávní nároky: Neobdržení garantované prémie

Příplatky

Dobrý den, mám dotaz od 11/2015 jsem pracoval ve společnosti BauMax CHomutov na základě kolektivní smlouvy jsem každý měsíc obdržel garantovanou a obratovou prémijí v dubnu jsem dal 5,4,2017 jsem dal výpověd a za březen jsem neobdržel prémije i když jsem v březnu žádny z bodu neporušil. chci se dotázat jestli se dá nějak proti tomu bránit,

Vážený pane

Ve Vašem případě Vám nemohu poskytnout kvalifikovanou radu, neboť nevím, za jakých podmínek byla prémie vyplácena. Pokud ovšem cítíte křivdu, neváhejte se obrátit na naši společnost a my na základě Vámi zaslaných podkladů případ podrobněji prozkoumáme.