Ostatní: Neoprávněná exekuce

Exekuce

Dobry den,chtěla bych se zeptat.Dne 4.4 mi byla doručena na mou korespondenční adresu v Česke republice exekuční příkaz.Jelikož žiju v zahraničí byl předán mým rodičům kteří mě o něm informovali.Tam je napsano že proběhl soud v roce 2015 .Exekutor kterému byla věc předána chce po mně po 3 letech od usnesení soudu 97000.Nejsem si vědoma žadneho dluhu u společnosti která je tam uvedena jako věřitel.Společnost dokonce vznikla v době kdy jsem v České republice již nebydlela .Jak se mohu bránit?

Dobrý den,

ve Vašem případě doporučuji spojit se s osobou daného exekutora a vyžádat si od něj spisovou značku, pod kterou je Váš případ veden u soudu. Poté se informujte u předmětného soudu co do zjištění důvodu dluhu a též informace, kdo pro Vás adresovanou zásilku s exekučním titulem z roku 2015 doručoval.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní