Pojišťovny: Neoprávněné krácení pojistného plnění při školním úrazu

Úraz ve škole

Dobrý den syn si zlomil nohu ve škole. (přeskakoval zábradlí). Jeho lékařka ohodnotila zranění na 400 bodů. Revizní lékař pojjišťovny to ohodnotil na 158 bodů. Zároveň krátili plnění o 50% z důvodu porušení školního řádu. Dle mého názoru došlo k porušení školního řádu i ze strany školy. (nezajistili pedagogický dozor na chodbě) Je možné se proti tomu nějak bránit. Děkuji

Dobrý den,

Doporučili bychom Vám nechat si vystavit posudek od nezávislého znalce a následně se nároku domáhat podle tohoto posudku. Pokud byste s tímto měli problém, zadejte si případ do formuláře společnosti Vaše nároky.cz, kde se podobnými případy zabývají spolupracující právníci téměř každodenně.