Ostatní: Neoprávněné podepsání směnky

Ostatní

Dobry den, partnerka ma hospodu v niz ji vypomaham. Uzavrela smlouvu o spolupraci se spolecnosti TIPSPORT.... ta s ni, se mnou a jejich synem s kazdym zvlast uzavreli dohodu o provedeni prace a hmotnou zodpovednost. Ja z hlouposti pak zacal online sazet a vkladat penize na herni ucet, ty penize jsem tam ale nikdy nedal. Proste jsem hral a tim imaginarne navysoval trzbu ale nikoho jsem neokrad. Rothodl jsem se ze jim to splatim ve splatkach, coz odmitli. Prijeli podepsat smenku at ji podepisu, ja to udelal, nejhorsi je, ze ackoli mam hmotnou zodpovednost, donutili nazlakem tu smenku podepsat i partnerku. Prisel jejich obchodak za provozu a rekl ze brz jejiho podpisu neodjede....dale muj prohresek pres byvalou barmanku zverejnil po dedine i s vyssi dluhu. Jak se branit aby vynechali partnerku. Priselnam smenecny platebni rozkaz. Myslim ze ji.to nechsli podepsat jen proto ze oba ma majetek, ja ne.... Dekuji za odpoved. Fleischer

Dobrý den,

bohužel v případu je spousta nejasností, které bychom potřebovali vyjasnit. Z takto obecného popisu bohužel nejsme schopni odhalit veškeré skutkové podstaty. Pokud se chcete domáhat Vašeho nároku, zadejte prosím případ nezávazně do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní