Stát: Neoprávněné vyřazení z ÚP

Úřad práce

Prosím o sdělení,zda mě může úřad vyřadit z evidence,když jsem podle nich prý zmařila nástup do zaměstn.-sice neodpovídá mému vzděl.,ale měla jsem vyřízeného lékaře ale zaměstnavatel přijal mezitím někoho jiného?Ještě jsem nedostala z komise žádné rozhodnutí,ale další návštěvu nemám stanovenu.Neměla jsem ihned peníze na lékaře,musím platit nájem atd.

Dobrý den,

Uchazeč o zaměstnání bude z evidence vyřazen v případě, že odmítne nastoupit do vhodného zaměstnání. Pokud uchazeč o zaměstnání není spokojen se službami poskytovanými úřadem práce nebo s činností jednotlivých zaměstnanců úřadu práce, může podat stížnost řediteli úřadu práce nebo nadřízenému orgánu, kterým je Ministerstvo práce a sociálních věcí.

S pozdravem, Vaše nároky

Zpět do Stát