Pracovněprávní nároky: Neoprávněné zadržování stravenek

Nárok na stravenky

Dobrý den mám dotaz ohledně stravenek jestly mi mužou zadržet stravenky za mesic prosinec kde jsem odpracovala všechny směny mám narok na stravenky ted v lednu bych je dostala byla mi stržená i částka kterou si přispíváme z výplaty ale nyní jsem v lednu v pracovní neschopnosti nejsem ve výpovědi jen marodím ptala jsem se naší koordinátorky jestly si mohu přijed vyzvednout stravenky za měsíc prosinec které vydávají 20ledna ona mi odepsala že nemohu až ukončím neschopnost,ale já vím od bývalých kolegin že stravenky když nevyzvednem v daný měcín tedy leden ona odváží pak na firmu zdálenou 70km a tam si je pak jedině vyzvednout mají nárok mi držet stravenky za předešlí měsíc jen proto že marodím nyní ?děkuji moc Vlkavcová

Dobrý den,

jestliže Vám byla stržena přispívaná část, měly by Vám být stravenky poskytnuty za každý den, ve kterém jste odpracovala alespoň 3 hodiny.