Ostatní: Neoprávněné zrušení rezervace dovolené

Ostatní

Dobrý den, 9.11. 2016 jsem objednala a zaplatila voucher na pobyt v Interhotelu Amerika v Písku přes portál nakupvakci.cz. Pobyt jsem si rezervovala na velikonoční svátky 2017 v hotelu a byl i potvrzen. Bohužel nyní, když došlo ke krachu uvedeného internetového portálu mi z hotelu napsali, že nemají zaplaceno za můj pobyt, tudíž moje rezervace je neplatná. Mohu se nějak bránit, jak a kde? Cena pobytu byla 2.950,-. Děkuji za pomoc a přeji pěkný den, Kratochvílová Jana

Dobrý den,

můžete se domáhat uplatnění pobytu ve sjednaném hotelu, neboť obchodněprávní vztah byl uzavřen se společností vlastnící hotel, nikoliv se zprostředkovatelem. Bohužel není možné situaci řešit přes společnost Vašenároky.cz, neboť částka nedosahuje potřebných 5.000,- Kč.

Zpět do Ostatní