Ostatní: Neoprávněný dluh za energie

Dluh

Dobrý den : moje maminka v březnu t.r. zemřela. Za měsíc na to přišla faktura od fIrma COMFORT ENERGY, na částku 6050,- Kč . Jedná se deaktivační poplatek. Maminka prý podepsala smlouvu na změnu dodavatele obou energií. V roce 2014. Změna se pak neuskutečnila..... je to celé nejasné a podezřelé. A teď navíc byla tahle nezaplacená faktura předána firmě, která zřejmě řeší dluhy a ta už požaduje 7900,- můžete mi poradit prosím, stačí-li tohle moje podání ? Děkuji VN

Dobrý den,

bohužel bez znalosti konkrétních dokumentů nelze na Váš dotaz přesně odpovědět. Doporučuji Vám ale vyžádat si smlouvu, která měla bát Vaší maminkou podepsána a řídit se rovněž obchodními podmínkami jednotlivých dodavatelů energií.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní