Pracovněprávní nároky: Neplacení odměn za práci přesčas a o víkendu

Práce přesčas

ZAMĚSTNAVATEL NÁM PLATÍ 100KČ NA HODINU V HRUBÉM AŤ JE TO SOBOTA ,NEDĚLE,PŘESČAS,JE TO PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ ZDA NEPLATÍ NĚJAKÁ VYJÍMKA ?. NEPORUŠUJE ZÁKON?

Dobrý den,
podle zákoníku práce náleží zaměstnanci příplatek za práci přesčas (pokud v pracovní smlouvě nebyla sjednána mzda již k přihlédnutím k určité době práce přesčas) ve výši 25 % průměrného výdělku (pokud se nedohodnou, že místo příplatku bude poskytnuto náhradní volno), za práci ve svátek, pokud se dohodli tak, že zaměstnanci nebude poskytnuto náhradní volno, ve výši průměrného výdělku, za noční práci ve výši 10 %, pokud se nedohodli v pracovní smlouvě jinak a za práci ve ztíženém pracovním prostředí, to se posuzuje dle nařízení vlády, nejméně ve výši 10 % minimální mzdy.