Pracovněprávní nároky: Nepřevzaná výpověď pro organizační změny

Nemocenská

Dobrý den. Pracuji jako důchodce na dobu neurčitou. Mám pracovní neschopnost od 23.3.17 a mám dostat výpověď z prac poměru k 1.4.2017 pro organizační zmněny .Bude tato výpověď platná pokud není mnou podepsána ani převzaná. Vypověd by měla být s dvouměsíční výpovědní lhůtou plus tří měsíční odstupné.

Dobrý den, zaměstnavatel Vám nemůže v době kdy jste v pracovní neschopnosti dát výpověď. Pokud Vám ji zaměstnavatel dá, je nutné mu písemně bez zbytečného odkladu oznámit, že trváte na tom, aby Vás zaměstnavatel nadále zaměstnával.