Pojišťovny: Nepřiznání pojistky v invalidním důchodu

Invalidní důchod

Dobrý den chtěl jsem se zeptat na jednu věc měl jsem uraz v roce 2007m pojišťovna mi vyplatila malou částku za trvale nasledky od toho roku jsem v plném inv. důchodě dle OSSZ mám postižení 3 stupně ale podle pojišťovny nejsem postižen vubec z toho důvodu mi vyplatili cca 20000,-kč a na trv. následky jsem pojištěn cca 200000kč dá se stimto případem ještě něco dělat děkuji za odpověď

Vážený pane,

abychom Vám mohli sdělit, zda se k Vám pojišťovna zachovala nepoctivě a krátila výši pojistného, které Vám náleželo, museli bychom prostudovat konkrétní podmínky Vaší pojistné smlouvy a okolnosti vzniku Vašeho postižení. Problém v řešení Vašeho případu je hlavně v tom, že od oné události uběhlo deset let a tudíž je možné, že je Váš nárok promlčen. Nezbývá nám tedy než doporučit zadání případu se všemi podklady do našeho systému, kde bude právníky Váš případ posouzen a prověřen.