Pracovněprávní nároky: Neprodloužení pracovní smlouvy a mateřská

Pracovní smlouva Mateřská

Dobry den prosim vas mam ten sami problem jako pani 31.3 me konci procovni smlouva dnes mi volali z prace ze mi smlouvu neprodlouzi v kvetnu budu nastupovat na materskou chci se zeptat jestli materskou mi bude vyrizovat zamestnavatel nebo si ji musim vyridit sama? A jestli po ukonceni 3 lete rodicovske me zamestnavatel vezme zpet do prace.dekuji za odpoved.

Dobrý den,

pokud Váš pracovní poměr skončí před nástupem na mateřskou dovolenou, nemá zaměstnavatel po skončení rodičovské povinnost Vás znovu přijmout do zaměstnání. Žádost o peněžitou pomoc v mateřství musíte na ČSSZ doručit sama.

S pozdravem,

Vašenároky.cz