Pracovněprávní nároky: Neproplacení neschopenky

Nemocenská

Pracovala jsem v Německu se smlouvou žádná agentura v dubnu jsem s malou onemocněla v cz poslala jsem neschopenky zamestnavateli a on mi je neproplatil a doposud ani nezaslal zzpětjsem zzoufalá dala jsem vvýpověď do dubna jsem byla v ppracovnímppoměru ddíkymoc ppředem za pomoc

Vážená paní,

ve Vašem případě je nutno zjistit, zda jste pracovala v Německu podle německého, nebo českého práva. V případě českého nezbývá než postupovat soudní cestou. Pokud máte zájem o řešení, vložte svůj případ do našeho systému a naši právníci ho zdarma posoudí.