Pojišťovny: Neproplacení pojištění pro ženy

Neplnění pojišťovny

Přítelkyně má pojištění pro ženy od ČSOB. Když se teď dostal z rakoviny děložního čípku, po operaci a léčbě, uplatnila pojistku a asi po 3 měsících šetření a odkládání. Přišel dopis že její nemoc není dost vážná a že její žádost se zamíta Já tomu říkám sviňarna

Dobrý den, bez smlouvy bohužel nejsme schopni zhodnotit, zda má vaše přítelkyně nárok na odškodnění. Vše totiž záleží na tom, na co přesně pojištění má a co je napsáno ve smluvních podmínkách, zda například její nemoc nepatří do výjimek a podobně.

Pokud budete mít zájem, můžete nám smlouvu i s dalšími informaci poslat na prozkoumání právníkem. Posouzení je zcela zdarma a nezávazné. Pokud zjistíme, že došlo k pochybení ze strany pojišťovny, rádi Vám peníze pomůžeme zpět získat.

Zadat případ k posouzení zdarma můžete zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad