Pracovněprávní nároky: Neproplacení přesčasových hodin kvůli nemoci

Práce přesčas

Dobrý den, mám odpracováno několik přesčasových směn které si nemohu vybrat jako náhradní volno protože chybí lidi.Tak nám ty přesčasy čtvrtletně zaměstnavatel proplácí.Za říjen- prosinec mám 45 hod.(6 směn).Zaměstnavatel mi je odmítl proplatit s odůvodněním že jsem v lednu marodil tři týdny tak že se mi veškeré přesčasové hodiny ruší.Má na to zaměstnavatel právo?

Dobrý den,

určitě trvejte na proplacení svých přesčasových hodin.

Pokud se setkáte s potížemi, neváhejte nám zadat případ, aby jej naši právníci mohli bezplatně posoudit a případně Vám pomoci.