Pracovněprávní nároky: Neproplacení svátku zaměstnavatelem

Státní svátek

Dobry den chci se zeptat na proplaceni svatku zamestnavatel my je nezapocital do vyplatni pasky co mam pro to udelat dekuji boudova

Dobrý den,

Nejprve bych Vám doporučil snažit se nároku domoci dohodou se zaměstnavatelem. Domluva je vždy efektivnější, než právní, případně soudní vymáhání. Pokud se Vám nepodaří dohodnout se zaměstnavatelem, doporučuji Vám nezávazné zadání si případu do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz, kde Vám případ posoudí spolupracující právník.