Zdraví: Neprošetřený úraz ve škole

Úraz ve škole

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jak má škola správně postupovat v případě, kdy dceři ve školní jídelně byla vyřazena židli jednička zub. Škola mi sice dala papír na pojišťovnu, ale dále se případem nezabývá, neprosetruje jak se to mohlo stát apod. Jen podotýkám, že dcera v den úrazu odešla sama že školy a nikdo ani nevěděl, že se to v jídelně stalo.

Dobrý den,

záleží, jaký je Váš cíl. Pokud chcete za vyražený zub získat od pojištovny odškodnění, pak se obraťte přímo na pojišťovnu a o odškodnění požadejte. Případně požádejte školu, aby tak učinila za Vás. Pokud Vám jde o objasnění událsoti, musíte apelovat přímo na školu. Je nám líto, ale na základě podaných informací Vám bohužel více nejsme schopní poradit.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví