Pojišťovny: Nespokojenost s výší pojistného plnění

Krácení pojistného plnění u úrazu

Dobrý den, nejsem spokojena s výší pojistného plnění. Ve smlouvě mám denní odškodnění 300 Kč, stal se mi úraz, při kterém jsem marodila 98 dní a přišlo mi vyjádření od pojišťovny Uniqa, že mi vyplatí 7500 Kč, jak mám postupovat, když jsem s tímto rozhodnutím nedpokojena? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

nechte si vypracovat lékařský posudek s bodovým ohodnocením. Pokud Vám nebude vyhověno i nadále, zadejte si případ přes webový formulář na internetových stránkách společnosti Vaše nároky.cz, jež se těmito případy zabývá.