Stát: Neuhrazení zbytku závazku v insolvenci

Insolvence

Dobrý den, jsem v insolvenci a pracuji ve Francii. Delší dobu jsem na nemocenské a příjem mi nestačí na splácení závazku. Je možné že kvůli nemoci skončím i v práci. budu mít asi 30% závazku již uhrazeno. Posílám co mohu. Jaké jsou mé možnosti když nebudu moct dostát závazku. Hradil jsem 12.000,-Kč na 4 roky a teprve mám jeden rok za sebou. stím že uhradím 100% z dluhu. Děkuji za radu

Vážený pane,

záležitosti týkající se insolvence je vždy nejlepší konzultovat s Vaším insolvenčním správcem. Vzhledem k tomu, že neznáme konkrétní podmínky Vaší insolvence, Vaše příjmy a důvody pracovní neschopnosti nejsme schopni se konkrétně vyjádřit a poskytnout Vám radu. Jestliže nebude schopen dostát závazku, můžete se dostat do vážných problémů, kterým se dá vyhnout včasnou spoluprací s insolvenčním správcem.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Stát