Reklamace/e-shopy: Neuznaná reklamace obuvi

Neuznaná reklamace

Dobrý den, do jednoho roku používání výrobku mi nebyla uznána reklamace poškozené sportovní obuvi ( prodřená vnitřní stélka, odlepená podrážka ). Do jaké lhůty mohu opakovat reklamaci ( více než 40 dní ) ? Děkuji. JCH.

Vážená/ý paní/e,

reklamaci můžete opakovat po celou dobu záruční doby. Při jejím opakovaném neuznání bude nejspíše potřeba odborného posudku stavu věci, který určí, zda takovéto poškození je zaviněno vadou výrobku, nebo špatným užíváním. Na základě tohoto posudku je potom nutné, pokud prodejce i po jeho předložení reklamaci odmítne uznat, domáhat se Vašich práv soudní cestou.