Reklamace/e-shopy: Neuznaná reklamace sandálů

Neuznaná reklamace

Koupil jsem si sandále, po krátkém nošení se projevila závada. Na podrážce nošení není znatelné. Reklamoval jsem obuv, reklamace nebyla uznána. Chtěl jsem si nechat obuv opravit. V několika opravnách mi řekli, že se jedná o konstrukční vadu a obuv je neopravitelná. Mám nějakou šanci , aby mi reklamace byla uznána ? Obuv stála 690,- kč. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

zkuste se obrátit na Českou obchodní inspekci, která Vám s řešením sporu pomůže, nebo si můžete nechat vypracovat znalecký posudek a svých nároků se domáhat u soudu.