Reklamace/e-shopy: Neuznaná reklamace telefonu Huawei

Neuznaná reklamace

Dobrý večer, mám dotaz ohledně neuznané reklamaci tel huawei P9 lité 2016, kdy uvedli do protokolu, že je reklamace zamítnuta, jelikož je zkorodovaná základová deska... Tel zcela určitě nebyl ve vodě. Tel byl používán cca jeden rok. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud nesouhlasíte s neuznanou reklamací mobilního telefonu a chcete situaci řešit, můžete si nechat na vadu vypracovat znalecký posudek. Pokud bude posudek ve Váš prospěch, reklamaci uplatněte znovu.

Pokud budete chtít, abychom se na případ podívali, můžete zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad