Reklamace/e-shopy: Neuznaná reklamace televize

Neuznaná reklamace

Televize v záruce, sama vypíná a znovu se sama zapne. Byla na opravě, závada se opakuje, ale druhou reklamaci mi opravna neuznala. Jim prý to v servisu nedělá.K tomu se přidala další závada. Televize nereaguje na ovladač a naskočí až po vytažení ze zásuvky. Někdy ani po restartování dál nefunguje. Co mám udělat a kdy mám nárok na novou televizi, nebo na odstoupení od smlouvy? Děkuji Michalicová J

Dobrý den,

v případě, že nesouhlasíte s vyřízením reklamace Vaší televize, můžete podat stížnost na ČOI. Pokud inspekce zjistí pochybení ze strany prodejce, může mu dát pokutu. Další možností je obrátit se na soudního znalce. Za posouzení reklamace budete muset zaplatit, ale pokud bude reklamace oprávněná, peníze se Vám vrátí. Poslední možností je řešit spor soudně.

S pozdravem,