Pracovněprávní nároky: Neuznání nemoci z povolání kvůli promlčecí době

Nemoc z povolání

Dobry den,chtěla bych se zeptat,byla sem na pracovišti kde se dělaji posudky na nemoci z povolani.Nemoc by mi byla uznana ,splnuji proto podminky,ale jedina podminka co nesplnuji je že sem přišla po 13měsicich,což pry je pozdě na uznani .V te době 13měsicu sem byla na nemocenske z duvodu ruznych břišnich operaci.nebyla sem schopna daleke cesty.Po 12.měsicich kdy sem musela dat vypoved kvuli přiznani invalidniho duchodu tykajici se mé nemoci, mi zjistily karpalni tunely na zakladě vystupni prohlidky kde se měřily i ruce.,pracovala sem 7,5 roku ve 3.kat.rizika.s utahovačkami.Co mam dělat dal,mam jit znovu na vyšetřeni jinde než sem byla nebo jak ,p.doktorka pry s tim nema nic společnyho tak mi to bylo řečeno.Děkuji za odpoved.

Dobrý den,

Doporučili bychom Vám nový posudek a znovu se tak pokusit o uznání nemoci z povolání.