Reklamace/e-shopy: Neuznání reklamace telefonu

Neuznaná reklamace

Dobrý den,potřebovala bych poradit s reklamaci telefonu. Mám za sebou 4 reklamace, 2 uznány a další dvě ne.při poslední reklamaci jsem telefon nechala sprovoznit hned v prodejně,ale bohužel telefon zase nefungoval s tím ze žádám opravu v zákonné lhůtě 30 která jim ještě běžela s třetí neuznane reklamace. Tuto dobu nedodržení a opět mi reklamaci neuznali s tím ze telefon jim vadu neprojevil,při tom mi ho sprovoznovali v prodejně a hned poslali na opravu znova. Jsem 5 měsíců bez telefonu a opravy se stále nekonají a vrácení peněz taky ne...poraďte prosím...

Dobrý den,

bohužel ve Vašem případě Vám nejsme schopni dát kvalifikovanou odpověď, jelikož bez možnosti bližšího seznámení se situací nelze posoudit oprávněnost reklamace a jejího zamítnutí.

S pozdravem, Vašenároky.cz