Pojištění automobilu: Neuznání škody pojišťovnou na automobilu

Neplnění pojišťovny

Dobrý den, chtěla bych poradit s problémem s pojišťovnou. Od auta co jelo přede mnou odlítl kámen a rozbil mě čelní sklo. Na pojišťovnu jsem poslala vyplněné dokumenty i s podpisem pána, co řídil auto přede mnou a s výpovědí jednoho svědka. Pojišťovna ale pojistnou událost zamítla s tím, že nepovažují můj nárok na škodu za prokázaný. Ale nesouhlasím s tím, že bych si škodu měla uhradit sama, když jsem si ji nezavinila. Prosím o jakoukoliv radu, děkuji, Blahová

Dobrý den,

zde je poměrně důležitý obsah protokolu o nehodě. Z výše uvedeného však vyplývá, že by s vyplacením pojistného plnění neměl být problém. Pokud máte problém s uplatněním onoho nároku, zadejte si případ přes webový formulář na internetových stránkách společnosti Vaše nároky.cz