Reklamace/e-shopy: Neuznání vrácení zboží z hygienických důvodů

Vrácení zboží

Dobrý den, k vánocům jsem dostala rádoby vtipný darek od přítele Vibrátor objednáno na internetovém portále Mall.cz. V zákonné lhůtě jsem ho do 14 dnů vrátila, nepožitý, nerozbalený, v originálním obalu-průhledná krabička, v ní průhledný tubus, a až v něm zboží. Nebylo však uznáno z hygienických důvodů.Zde platí nějaká výjimka?Jak dále řešit? Děkuji

Dobrý den,

Pokud bylo toto zboží vyňato z obalu (často bývá obal i zapečetěn nálepkou, z důvodu uvědomění si břemena, které na sebe spotřebitel přejímá), skutečně není možné odstoupit od smlouvy do čtrnácti dnů z hygienických důvodů.