Pracovněprávní nároky: Nevpuštění do podniku

Práce přes agenturu

Včera odpoledne mně bylo telefonicky oznámeno že nemám chodit do práce že mně nevpustí do podniku. Jsem pracovníkem agentury která zajištuje lidi na praci. Agentura se neozývá a já nevím jak mám postupovat dál. Děkui V. Suchánek

Dobrý den,

jednostranné ukončení dočasného přidělení ze strany uživatele (tedy zaměstnavatele u kterého zaměstnanec koná práci na základě pokynu agentury) je možné, pokud je sjednáno v dohodě mezi nimi. Bohužel Vám tedy nemůžeme bez možnosti nahlédnout do Vaší smlouvy kvalifikovaně poradit, jak dále postupovat.

S pozdravem, Vašenároky.cz