Pojišťovny: Nevyjádření pojišťovny k úrazu na chodníku

Úraz na chodníku

Dobry den mam dotaz 4.12 2016 jsem uklouznul pred domem kde bydlim na zledovatele komunikaci pricemz jsem si poranil leve koleno . Ihned mne druzka prevezla do nemocnice kde mi zjistili defect na chrupavce do ted chodim na rehabilitace kvuli bolestem veskere zpravy od lekare jsem poslal na urad mestske casti novy liskovec kde to poslali na svou pojistovnu kooperativa a do dnes jsem nedostal zadnou informaci od pojistovny ohledne stavu a likvidator co to resi tam skoro neni muzete mi nejak poradit? cislo udalosti je 4174004649 kooperativa s pozdravem Bikar Kamil

Vážená p. Bikare

ve Vašem případě nezbývá, než čekat na zhodnocení nároku pojišťovnou. V případě neúměrné doby řešení je nasnadě zaslat upomínkový dopis na příslušnou městskou část, popř. doslova bombardovat dotazy na stav Vaší věci příslušnou pojišťovnu.