Pracovněprávní nároky: Nevyplacené celé odškodné za pracovní úraz

Pracovní úraz

Dobrý den, chtěl bych se Vás optat, : Zaměstnavatel mě vyplatil za pracovní úraz pouze 90% odškodného, s tím, že jsem měl na úraze 10% spoluvinu. Nejsem si vědom pochybení z mé strany. Nezanedbal jsem žádné pracovně bezpečnostní předpisy a proto nechápu krácení plnění, které mě mělo být přiznáno v plné výši. Děkuji za Vaši odpověd´. S přáním hezkého dne. Kratochvil Radek

Dobrý den,

doporučujeme si bezplatně zadat případ našim právníkům k posouzení, neboť nemáme dostatečné podklady, abychom Vám řekli více.