Pojišťovny: Nevyplacení pojistek při přechodu k jiné pojišťovně

Neplnění pojišťovny

Dobrý den.Potřeboval by jsem poradit jak dál postupovat s Pojištovnou České Spořitelny.Měl jsem pojištěny tři děti ve věku 3,6,8 let a pojistky jsem zrušil z důvodu přechodu k jiné Pojištovně.Pojištovna mi z pojistek které jsem platil nevyplatila ani korunu a odepsala že na pojistkách není žádná kapitálová hodnota.Celková výše uhrazeného pojištění dělá něco málo přes 61 000 kč.Potřeboval by jsem vědět jak dál postupovat.Děkuji Jakubíček

Vážený p. Jakubíčku

ve Vašem případě by bylo nutno prozkoumat smlouvu a podmínky platné v období uzavření pojistky. Bez těchto podkladů bohužel nelze poskytnout kvalifikovanější radu, než podat odpor proti rozhodnutí pojišťovny a požádat o přezkoumání nároku.