Ostatní: Nezaplacena faktura za práci

OSVČ

Dobry den, Chtela bych se zeptat,jak postupovat pri nezaplaceni faktury.Pritel je OSVČ,odvedl kvalitni praci-bohuzel po vystaveni faktury uz cca 4mesice neprisly zadne penize.Je mozne nejakym zpusobem penize dostat?Dekuji S.

Dobrý den, za odvedenou práci má Váš přítel určitě nárok na domluvenou odměnu. Jestliže mu protistrana odmítá peníze vyplatit je potřeba se bránit. Pokud však nejde jednání s protistranou po dobré je potřeba se obrátit na právníka, případně na soud.

Pokud je faktura stále nezaplacená, můžeme se na záležitost podívat. Pokud budete mít zájem, zadejte případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad a my jej zdarma posoudíme.

Zpět do Ostatní