Pracovněprávní nároky: Nezaplacená faktura za práci

Nevyplacená mzda

Podnikám jako OSVČ . V říjnu letošního roku jsem odvedl práci , oplechování zdi . Vše bylo dohodnuto telefonicky nebo SMS . Po odvedené práci jsem kontaktoval majitele který se neustále na něco vymlouvá stále že zaplatí , zapírá se nereaguje na telefony ani na SMS .Dnes už jsem mu pohrozil a on se mi vyloženě v SMS vysmál . Prosím o radu . Ještě se mi tohle nestalo . Vystavil jsem Fa 13/2016 s dnešním datem 27.11.2016 na 10 500 Kč .Práci mám vyfotografovanou ale už zhotovenou s dnešním datem .Jaké podniknout další kroky .Se srdečným pozdravem Josef

Dobrý den,

pokud se s majitelem nedohodnete, nezbude Vám pravděpodobně nic jiného, než předat případ advokátovi. Budete však muset prokázat, že jste práci odvedl, což lze také pomocí SMS zpráv, výdajů za materiál a podobně.

S tím Vám může pomoci společnost Vaše nároky.cz, když zadáte případ na našich webových stránkách.