Pracovněprávní nároky: Nezapočtení odpracovaných hodin

Nemocenská

Dobrý den obracím se na vás s prosbou. Jsem vedena na uřadu práce 2.2.2018 mi byla vystavená nemocenská pro uřad práce ,nemocenská mi byla vystavena po 11 hod odcházela jsem od lékaře a uřad práce měl ten den uředni hodiny do 11:00hod tudíš sem nemocenskou odevzdala následující pracovni den a to je pondělí 5.2.hned ráno.Uřednice mi nemocenský lístek převzala a zeptala sem mě proč jsem nepřišla v pátek na to jsem odpovedela že uřední hodiny byli do 11 hod a proto jsem na uřad v ten den nedošla ohlásit nemocenskou.Vše pak bylo v pořádku až 19.4.2018 mě bylo sděleno že bude zahájeno řízení o vyřazení z uřadu práce na základě pozdního odevzdání nemocenské v měsíci unoru. Při uřadu práce vykonávám veřejné práce 30 hod mesíčne které jsem již odpracovala za mesic březen i duben.20.4 mi bylo sděleno že mě vylučují k 1.březnu a odpracované hodiny se mi nezapočítávaji.Chtěla bych se zeptat zdali je tento postup správný a zdali mám nárok za odpracované hodiny.Moc předem dekuji za vyřízeni s pozdravem E.

Dobrý den,

v tomto případě nejspíše nezbývá než v rámci řízení uvést a doložit skutečnosti, proč nebylo možné potvrzení doručit dříve.

S pozdravem, Vaše nároky.cz